top of page
YÜZEY SULARI SEVİYE VE DOLULUK ORANI ÖLÇÜMLERİ
Untitled-2.png

Baraj,Göl,Gölet gibi su rezervlerinin seviye,doluluk oranı,hacim miktarı gibi parametrelerinin ölçülerek kayıt edilmesi, takip edilmesi, raporlanması ve tüm bu işlemlerin uzaktan bilgisayar ya da mobil cihazlar ile yapılabilmesini sağlayan sistemlerdir. 

KAPALI ŞEBEKELERDE DEBİ ÖLÇÜMLERİ
Untitled-3.png

Kapalı boru ile iletilen içme suyu, sulama suyu v.b. iletim hatlarının anlık ve toplam debilerinin ölçülerek kayıt edilmesi, takip edilmesi, raporlanması ve tüm bu işlemlerin uzaktan bilgisayar ya da mobil cihazlar ile yapılabilmesini sağlayan sistemlerdir.

AÇIK KANAL SEVİYE VE DEBİ ÖLÇÜMLERİ
ssdfgsdgs.png

Açık şebeke sulama hatlarındaki su seviyesi ve debisinin ölçülerek kayıt edilmesi, takip edilmesi, raporlanması ve tüm bu işlemlerin uzaktan bilgisayar ya da mobil cihazlar ile yapılabilmesini sağlayan sistemlerdir.

YERALTI SULARI SEVİYE, SICAKLIK, İLETKENLİK ÖLÇÜMLERİ
Resim7.jpg

Yeraltı sularındaki seviye, sıcaklık, iletkenlik parametrelerinin anlık olarak ölçülere kayıt edilmesi, takip edilmesi, raporlanması ve tüm bu işlemlerin uzaktan bilgisayar ya da mobil cihazlar ile yapılabilmesini sağlayan sistemlerdir.

AKUSTİK DOPPLER İLE AKARSULARDA AKIŞ ANAHTARI VE TABAN HARİTASI OLUŞUMU
WhatsApp Image 2021-01-05 at 13.03.05.jp

Düzensiz kesitli akarsularda, seviyeye bağlı debi ölçümü yapabilmek için akış anahtarına ihtiyaç vardır. Bu tip düzgün kesitli olmayan akarsularda Akustik Doppler cihazı ile yapılan ölçümler ile anında akış anahtarı oluşturabilmeniz mümkün.

METEOROLOJİK PARAMETRE ÖLÇÜMLERİ
dgdfgsg.png

Meteorolojik parametrelerin anlık olarak ölçülerek kayıt edilmesi, takip edilmesi, raporlanması ve tüm bu işlemlerin uzaktan bilgisayar ya da mobil cihazlar ile yapılabilmesini sağlayan sistemlerdir.

Elektrovizyon SİYAH.png
İLETİŞİM

Girne Bulvarı No:204/C Bayraklı İZMİR

TEL: +90 232 364 22 44

Mail: info@elektrovizyon.com

  • Youtube
  • Instagram
  • LinkedIn
  • Whatsapp
bottom of page