top of page

Biz Kimiz

"Firmamız, 2012 yılından bu yana endüstriyel ölçüm, kontrol ve kumanda sistemleri konusunda merkezi yönetim esaslı projeler geliştirmektedir. Özellikle online su yönetimi altyapı projelerinde özel tasarımlarımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en etkin şekilde karşılamaktadır. Gıda arzı güvenliğinden kamu yararına ve su tasarrufuna kadar geniş bir yelpazede katkılarımız bulunmaktadır. Sektörümüzdeki ilklerden olan su yönetim ve kontrol sistemlerimiz, doğal kaynakların verimli kullanımına yönelik önemli bir adım olmuştur. Bu başarılarımızla gurur duyuyoruz."

Vizyonumuz

Misyonumuz

Su kaynaklarının etkin yönetimini sağlamak için özellikle merkezi otorite esaslı online kontrol ve kumanda sistemleri sunmak ilre birlikte endüstriyel ölçüm ekipmanları alanında rekabetçi, uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli ürünler ve çözümler sunarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedeflemekteyiz.

Ülkemizin endüstriyel ölçüm teknolojilerindeki gelişimine katkı sağlayarak, yenilikçi yazılım ve donanımlar geliştiren firmamız, iç ve dış pazarlarda güvenilir ve kaliteli ürünleriyle tanınmaktadır. Adı, yenilik ve güvenle özdeşleşen bir teknoloji firması olma hedefimizi başarıyla sürdürmekteyiz.

Elektrovizyon SİYAH.png
İLETİŞİM

Girne Bulvarı No:204/C Bayraklı İZMİR

TEL: +90 232 364 22 44

Mail: info@elektrovizyon.com

  • Youtube
  • Instagram
  • LinkedIn
  • Whatsapp
bottom of page