iHTİYACA ÖZEL TEKNOLOJİK ÇÖZÜMLER

ELEKTROVİZYON LTD. ŞTİ. olarak 2012 yılından bu yana %100 Yerli Yazılım ve Endüstriyel Donanımsal ekipmanlar ile her ihtiyaca yönelik özel kontrol kumanda sistemleri ve bu sistemlerin kullanıcı yazılımlarını oluşturuyoruz. Ülkemizde İlk niteliği taşıyan birçok kamu ve özel sektör katma değeri oluşturan projelerimiz ile ülkemizdeki doğal kaynakların etkin kullanımına katkı sağlamaktan da gurur duyuyoruz.

YERLİ
TEKNOLOJİ
DSC_4609.JPG

DSİ 6. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
" DSİ 6.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ YAS RASAT KUYULARINA UZAKTAN ERİŞİMLİ SEVİYE VE KALİTE ÖLÇER TEÇHİZAT ALIMI VE MONTAJI" İHALESİ SÖZLEŞMESİNİ İMZALADIK

DSİ 18. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 3 PARAMETRELİ YERALTI SULARI ÖLÇÜM PROJESİ İLE SAĞLANAN KAMU YARARI
YERALTI SULARI 3 PARAMETRELİ ÖLÇÜM İSTASYONU KURULUMU
YÜZEY SULARI SEVİYE VE DOLULUK ORANI ÖLÇÜMLERİ
Untitled-2.png
KAPALI ŞEBEKELERDE DEBİ ÖLÇÜMLERİ
Untitled-3.png
AÇIK KANAL SEVİYE VE DEBİ ÖLÇÜMLERİ
ssdfgsdgs.png

Baraj,Göl,Gölet gibi su rezervlerinin seviye,doluluk oranı,hacim miktarı gibi parametrelerinin ölçülerek kayıt edilmesi, takip edilmesi, raporlanması ve tüm bu işlemlerin uzaktan bilgisayar ya da mobil cihazlar ile yapılabilmesini sağlayan sistemlerdir. 

Kapalı boru ile iletilen içme suyu, sulama suyu v.b. iletim hatlarının anlık ve toplam debilerinin ölçülerek kayıt edilmesi, takip edilmesi, raporlanması ve tüm bu işlemlerin uzaktan bilgisayar ya da mobil cihazlar ile yapılabilmesini sağlayan sistemlerdir.

Açık şebeke sulama hatlarındaki su seviyesi ve debisinin ölçülerek kayıt edilmesi, takip edilmesi, raporlanması ve tüm bu işlemlerin uzaktan bilgisayar ya da mobil cihazlar ile yapılabilmesini sağlayan sistemlerdir.

YERALTI SULARI SEVİYE, SICAKLIK, İLETKENLİK ÖLÇÜMLERİ
Resim7.jpg

Yeraltı sularındaki seviye, sıcaklık, iletkenlik parametrelerinin anlık olarak ölçülere kayıt edilmesi, takip edilmesi, raporlanması ve tüm bu işlemlerin uzaktan bilgisayar ya da mobil cihazlar ile yapılabilmesini sağlayan sistemlerdir.

KANAL KAPAK OTOMASYONU
92b0cf1f-5985-429a-8c29-fe46857ae50c.jpg

Açık kanallar ile sulama amaçlı verilen suların regülatör kapaklarına kurulan otonom yönetim otomasyonu ile akıllı hale getirilmesidir. mm cinsinde hassasiyet ile telefon,tablet gibi mobil cihazlarla kumanda edilebilen regülatör kapaklarını istemeniz halinde set değer olarak kanaldan geçmesini istediğiniz su seviyesini tanımlayarak sistemin kapakları set değere uygun olarak otonom çalıştırmasını da sağlayabilirsiniz.

AKUSTİK DOPPLER İLE AKARSULARDA AKIŞ ANAHTARI VE TABAN HARİTASI OLUŞUMU
WhatsApp Image 2021-01-05 at 13.03.05.jp

Düzensiz kesitli akarsularda, seviyeye bağlı debi ölçümü yapabilmek için akış anahtarına ihtiyaç vardır. Bu tip düzgün kesitli olmayan akarsularda Akustik Doppler cihazı ile yapılan ölçümler ile anında akış anahtarı oluşturabilmeniz mümkün.

METEOROLOJİK PARAMETRE ÖLÇÜMLERİ
dgdfgsg.png

Meteorolojik parametrelerin anlık olarak ölçülerek kayıt edilmesi, takip edilmesi, raporlanması ve tüm bu işlemlerin uzaktan bilgisayar ya da mobil cihazlar ile yapılabilmesini sağlayan sistemlerdir.

OTONOM SULAMA SİSTEMLERİ 
SGSGF.png

Kapalı sistem sulama hatları ile çiftçilere iletilen suyun, merkezi bir yönetim yazılımı vasıtası ile çiftçilere tanınan haklar çerçevesinde su kullanımı sağlayan bir oton sulama uygulamasıdır. Bu uygulama ile çiftçiler kendilerine tanımlanan miktarda suyu, sulama planlaması içerisinde yine kendilerine tanımlanan sulama zaman dilimleri çerçevesinde ister kartlarını sayaca okutarak, ister mobil uygulama ile uzaktan komut vererek kullanabilmektedir.

elektrovizyon3.png
600px-Signal_Blue_Icon_edited.jpg
telegram-icon-13_edited.jpg

   +90 551 422 18 17

e589388eb222889b1771b439a51510bb.png
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
İLETİŞİM

Girne Bulvarı No:204/C Bayraklı İZMİR

TEL: +90 232 364 22 44

Mail: info@elektrovizyon.com