ELEKTROVİZYON

HİZMETLERİMİZ

BARAJ VE GÖLETLER DOLULUK

YERALTI SULARI SEVİYE, İLETKENLİK, SICAKLIK

AKARSU SEVİYE VE DEBİ

KAPALI BORU DEBİ VE AKIŞ...

Detay

ELEKTROVİZYON

KOLAY KURULUM

7/24 TEKNİK DESTEK

HIZLI DESTEK

KALİTELİ HİZMET...

Detay

ELEKTROVİZYON

ÜRÜNLERİMİZLE SUYU AKILLICA YÖNETİN

SU İSRAFININ ÖNÜNE BERABER GEÇELİM

Detay

ELEKTROVİZYON

GÜVENİLİR VERİ

TAM ZAMANLI VERİ TRANSFERİ

Detay

ELEKTROVİZYON AR-GE

EN YENİ TEKNOLOJİLER

Detay

HER PLATFORMA UYGUN YÖNETİM

KULLANICI DOSTU ARAYÜZ. MASAÜSTÜ, TABLET, LAPTOP, MOBİL.

Detay

Hizmetlerimiz

BARAJ

Baraj ve Göletler için seviye ve doluluk ölçüm verilerini güvenilir, tam zamanlı ve istediğiniz her platform üzerinden (masaüstü, tablet, mobil) siz müşterilerimiz için sunuyoruz.

AKARSU

Elektrovizyon olarak sahip olduğumuz yazılım ve teknoloji ile su havzaları, nehirlerde, barajlarda, göllerde, sulama kanallarında, yeraltı kuyularında su seviyesi ölçüm hizmeti vermekteyiz.

YERALTI

Dünyamızda kuraklık giderek arttığından yeraltı sularının çok iyi yönetilmesi gerekir. Yeraltı sularının seviye, iletkenlik ve sıcaklık ölçüm verilerini hızlı ve güvenilir bir şekilde müşterilerimize sunmaktayız.

DEBİ

Akarsu, kapalı boru, baraj ve göletlerdeki suyun debi ölçüm verilerini sahip olduğumuz teknolojiler sayesinde tam zamanlı ve güvenilir bir şekilde müşterilerimize sunmaktayız.

SULAMA

Sulama sistemlerindeki kapalı boruların içerisindeki suyun akış hızı ve debi ölçüm verilerini müşterilerimizin daha verimli sulama yapması için müşterilerimize sunmaktayız.

SICAKLIK VE NEM

Elektrovizyon olarak müşterilerimiz için ortam sıcaklık ve nem değerlerini güvenli ve tam zamanlı olarak yüksek teknoloji ürünlerimiz sayesinde müşterilerimize sunuyoruz. .

Biz Kimiz?

Firmamız birçok farklı üretim konularında faaliyet gösteren değerli müşterilerimize Ölçü, Kontrol Kayıt, Veri takip ve veri toplama, Ar-Ge, Proje geliştirme, Kalibrasyon, Teknik bakım gibi uygulamalardaki sorunlara ve istemlere çözüm getiren sistemler, ürünler sunmaktadır.

Fiziksel ve Kimyasal parametrelerin ölçülmesi, izlenmesi kontrol ve kayıt edilmesinde kullanılan, en son teknolojik yeniliklere uygun, portatif veya sürekli ölçüm ve kontrol sistemlerinin satışı, montajı ve servis hizmeti konusunda tecrübeli ve güvenilir partneriniz olarak sürekli yanınızdayız.

Daha Fazla Oku

Güvenilir & Tam Zamanlı Ölçüm

Yazılım, donanım ve sistemlerimiz sayesinde su havzalarında, akarsularda, barajlarda ve yeraltı sularında tam zamanlı ve en güvenilir su ölçüm verilerine ulaşılabilinmektedir.

Her Platforma Uygun Yönetim

Son teknoloji ve güvenilir yazılımlarımız sayesinde, müşterilerimiz su ölçüm verilerine istedikleri her platformda (mobil, masaüstü, tablet, IOS, Android) ulaşabilirler.

Ar-ge

Sürekli olarak sistemlerimizi geliştirerek müşterilerimize hizmet vermek gayretindeyiz. Bu yüzden Ar-ge üzerine ciddi yatırımlar yapmaktayız.

Hızlı Destek

Müşterilerimizin acil isteklerine karşı profesyonel teknik ekibimiz sürekli olarak çalışmakta ve 7/24 ulaşılabilir durumdadır.

ENDÜSTRİYEL VERİ ÖLÇÜM SİSTEMLERİ
GPRS ONLİNE AKARSU SEVİYE VE DEBİ İZLEME SİSTEMLERİ
GPRS ONLİNE HİDROSTATİK SEVİYE VE DOLULUK ORANI İZLEME SİSTEMLERİ
GPRS ONLİNE KAPALI BORULARDA DEBİ-AKIŞ ÖLÇÜM SİSTEMLERİ
 • 90%
  ENDÜSTRİYEL VERİ ÖLÇÜM SİSTEMLERİ
 • 94%
  GPRS ONLİNE AKARSU SEVİYE VE DEBİ İZLEME SİSTEMLERİ
 • 90%
  GPRS ONLİNE HİDROSTATİK SEVİYE VE DOLULUK ORANI İZLEME SİSTEMLERİ
 • 90%
  GPRS ONLİNE KAPALI BORULARDA DEBİ-AKIŞ ÖLÇÜM SİSTEMLERİ
 • 90%
  GPRS ONLİNE ORTAM SICAKLIK-NEM TAKİP SİSTEMLERİ

Elektromanyetik debimetreler, mühendislik harikası manyetik ölçüm yapan debimetrelerdir. Bu model debimetrelerin içerisinde akışı engelleyen veya kısıtlayan hiçbir parça bulunmamaktadır. Cihaz elektronik ortamı ölçüm yapılan alandan izole ederek kablolama kolaylığı sağlamaktadır. EM debimetreler düşük frekans uyarı methodu ve çoklu sensör teknolojisini benimsemektedirler. Bu sayede diğer debimetreler oranla 10 kat fazla ölçüm skalasına sahiptirler.


Elektromanyetik debimetreler 20 uS üzerinde iletkeniğe sahip tüm sıvılarda rahatlıkla kullanılabilir. Farklı maddelere göre korozif özelliğe sahip sıvılarda sensör seçimi değiştirilerek sağlıklı ve uzun ömürlü ölçüm imkanı sağlarlar. İç yüzeyi kauçuk veya PTFE olarak tercih edilebilir. Yoğunluk ayarı, debi birim ayarı, sıcaklık ayarına imkan veren cihaz her türlü yoğunluğa sahip, farklı sıvılarda güvenle kullanılabilir.  Cihaz menüsü kullanıcı dostu ve 4 farklı şifreleme ile güvenlik ayarı yapmaya imkan veren kullanıma sahiptir.

Tıbbi malzemeler , birçok gıda türü ve bazı kimyasallar  gibi ısısının stabil olması zorunlu olan maddelerin sıcaklık-nem kontrolü hayati önem taşımaktadır.Soğuk hava depolarında günlerce yolculuk eden gıdaların ve ilaç depolarından eczanelere dağıtılan bazı ilaç türlerinin ısısının korunduğundan emin olmak hatta bunu sanal bir döküman olarak kaydedip saklamak iseyebiliriz.
Gıda ihracatında önemli bir gelişme kaydeden ülkemizde de birçok ürün günlerce soğuk hava depolu tırlarda seyahat ederek ülkelere ulaştırılıyor.Bu gibi durmlarda ise ürünü teslim alan yurtdışı firmaları ürünün stabil ısıda geldiğinden,bozulmadığından emin omlak istiyor.

İşte bu sebeplerden ötürü ısı-nem ölçüm ve kayıt sistemlerine büyük ihtiyaç var.Firmamız da bu ihtiyaca ve soruna yönelik sunduğu ürünleri ile büyük kolaylıklar sağlıyor. Çok düşük maliyetli tek kullanımlık ısı ölçüm ve kontrol cihazları sayesinde 60 güne kadar aralıksız ısı kontrolü yapabilirsiniz.Üstelik bu tek kullanımlık cihazı bilgisayarınıza takarak seyahat sırasındaki ısı değişimlerini grafik olarak dakikası dakikasına görmeniz bile mümkün

.Konuya çözüm olarak ise başka bir seçenek olark uzun ömürlü , çok kullanımlık ısı-nem ölçer cihazlarımızı da tercih edebilrisiniz.Seraları,İlaç depolarını,soğuk hava depolarını bu cihazlarımızla sürekli takip edebilir,bilgisayar bağlantı imkanıyla da sürekli kontrol edebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için bizimle irtibata geçin
ELEKTROVİZYON ÖLÇME-KONTROL-KAYIT TEKNOLOJİLERİ
0232 467 22 44 - 0549 467 22 44
info@elektrovizyon.net

Toprakların oldukça bereketli olduğu ülkemizde tarım önemli bir geçim kaynağı.Çiftçilerimiz kaliteli mahsül verebilmek için çok büyük emekler sarfediyor.Emeklerin boşa gitmemesi,kaliteli ürünler yetiştirebilmek için günümüz teknolojisinden destek almak artık kaçınılmaz bir gerçek...Analitik ölçüm teknolojisi burada çiftçilerin imdadına yetişiyor...Ekim öncesi toprağınızın nelere ihtiyacı olduğunu , hangi ürünlerin kaliteli yetişebileceğini bu teknoloji ile tespit edip , doğru ürünü doğru zamanda doğru toprakta yetiştirmenize %100 yardımcı oluyor.
 

Sitemizdeki Analitik Ürünler ile toprağınızın verimliliğini kolayca ölçebilir , toprağınızın ihtiyaçlarını tespit edebilir ve bu ihtiyaçları zirai ürünlerle karşılayarak en verimli mahsülü elde edebilirsiniz.
Ürünlerimiz sayesinde toprağınızın ph değerini , iletkenlik seviyesini , tuz oranını , azot miktarını , sıcaklığını ve nem oranını tespit edebilirsiniz...

SON YAPILAN PROJELER

DSİ 21. Bölge DEBİ Ölçüm
DSİ Ölçüm
DSİ Ölçüm
DSİ Ölçüm

Gelecek Mobilde,
Mobil Platformlara Uygun Yönetim

Günümüzde mobil hayatımızda çok önemli bir yer taşımaktadır, her sektör mobil ile yönetilebilir hale gelmiş ve mobil bu sektörlerle ilgili önemli avantajlar sağlamaktadır. Elektrovizyon olarak bütün takip yazılımlarımız mobil uyumlu olup, müşterilerimize mobilize çalışma imkanı sağlamaktadır.

Daha Fazla Oku

Akıllı Su YÖNETİMİ

Profesyonel yazılım ve sistemlerimiz sayesinde suyu akıılıca ve verimli olarak yönetebilirsiniz.

Her Platforma Uygun Yönetİm

Takip yazılımlarımıza istediğiniz her platformdan (Mobil, Masaüstü, Tablet, IOS, Android) ulaşabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Arayüz

Yazılımlarımızın arayüzü gayet sade ve kullanılabilir durumdadır. Müşterilerimiz kolaylıkla arayüz üzerinden işlmlerini gerçekleştirebilirler.

Kolay Kurulum

Sistemlerimizin kurulumu gayet hızlı ilerlemektedir. Müşterilerimize en kısa sürede kurup teslim edebilir durumdayız.

En Son Haberlerimiz

Yeni Web Sitemiz Hayırlı Olsun
Yeni Web Sitemiz Hayırlı Olsun

Yeni Web Sitemiz Hayırlı Olsun

Devamını Oku